SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Sollentuna
Pojkar 2016/17 Mitt

Pojkar 2016 Mitt

FBC Sollentuna P2016 Mitt tränar på lördagar 12.00-13.00 i Häggvikshallen.

 

 

Lagledare

Andreas Monfors

andreas.monfors@hotmail.com

073-390 43 16

Lagledare

Eric Carlsson

Carlsson.Eric.85@gmail.com

070-843 01 40 

Huvudtränare

Johan Berg

johan.berg@uniqcompetence.se

070-977 90 96

Tränare

Marcus Millewall

macrus@gmail.com

073-946 37 92

Tränare

Therese Hägg

Therese.haagg@gmail.com
073-562 28 73

Tränare 

Martin

 

Ungdomsledare

Viktor Rossander

Martina Roel

Nea Blixt

 

Kassör

Christine Hannerz

Christine.hannerz@gmail.com

Caféansvarig

Johan Claar

johan_claar@hotmail.com

Försäljningsansvarig

Jesper Jelvin

 

jesper.jelvin@edsvikenslarm.se

 

Spelade matcher
Kommande aktiviteter
Nyheter från föreningen
Föreningen, 11/06 20:55 
Föreningen, 20/05 18:00 
Föreningen, 17/05 17:00 
 
Guldpartners
Bronspartners
Materialleverantörer
Samarbetspartners
Övriga Partners
Annonsbild för gräsrotenAnnonsbild för gräsroten