SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Sollentuna
Pojkar 2011 Nord

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
16
16:00
lör
16:00    
Rotebrohallen (Mikaelskolan)
FBC Sollentuna - Ekerö IK  -      
16
19:00
lör
19:00    
Rotebrohallen (Mikaelskolan)
FBC Sollentuna - Täby FC Skarpäng  -      
17
09:15
sön
09:15    
Helenelundshallen
FBC Sollentuna - Vallentuna IBK  -      
17
12:15
sön
12:15    
Helenelundshallen
FBC Sollentuna - Sundbybergs IK  -      
 
30
15:15
lör
15:15    
Österåkers Multiarena 1
Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (D)3  -  6  
OKTOBER 2023
 
01
12:00
sön
12:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - Vallentuna IBK   -      
 
07
13:15
lör
13:15    
Riddersvik
Hässelby SK IBK - FBC Sollentuna (B)  -      
 
14
09:15
lör
09:15    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - IBF Offensiv Lidingö  -      
 
22
09:00
sön
09:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - Duvbo IK (A)  -      
22
13:00
sön
13:00    
Viksjö Sporthall
Järfälla Bele IBK (B) - FBC Sollentuna (D)0  -  8  
 
28
13:00
lör
13:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Järfälla Bele IBK (A)5  -  3  
NOVEMBER 2023
 
11
15:00
lör
15:00    
Väsby skolan
Väsby AIK - FBC Sollentuna (B)  -      
11
17:00
lör
17:00    
Åkersberga multihall
Åkersberga IBF (C) - FBC Sollentuna (D)0  -  4  
 
19
09:00
sön
09:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - FBC Sollentuna (A)  -      
19
12:30
sön
12:30    
Töjnahallen
FBC Sollentuna (D) - IK Frej Täby IBK (B)5  -  5  
 
26
11:00
sön
11:00    
Grimstahallen
Ängby IF (B) - FBC Sollentuna (B)  -      
26
14:45
sön
14:45    
Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK (A) - FBC Sollentuna (D)9  -  2  
DECEMBER 2023
 
02
11:00
lör
11:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Vaxholms IBF (B)3  -  4  
03
12:00
sön
12:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - Täby FC   -      
 
09
lör
00:00    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (B)  -      
09
12:00
lör
12:00    
Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (A) - FBC Sollentuna (D)3  -  9  
 
17
12:00
sön
12:00    
Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK - FBC Sollentuna (B)  -      
 
18
17:30
mån
17:30    
Häggvikshallen
 
FBC Sollentuna P12-Mitt - FBC Sollentuna P11-Nord  -      
JANUARI 2024
 
14
10:30
sön
10:30    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Åkersberga IBF (A)12  -  1  
 
20
10:00
lör
10:00    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - Ängby IF (D)  -      
20
16:45
lör
16:45    
Töjnahallen
FBC Sollentuna (E) - FBC Sollentuna (D)1  -  5  
 
27
10:30
lör
10:30    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Järfälla Bele IBK (B)3  -  3  
FEBRUARI 2024
 
03
15:00
lör
15:00    
Björkebyhallen
Järfälla Bele IBK (A) - FBC Sollentuna (D)6  -  1  
04
10:15
sön
10:15    
Österåkers Multiarena 1
Åkersberga IBF - FBC Sollentuna (B)  -      
 
10
10:45
lör
10:45    
Silverdalshallen
FBC Sollentuna (B) - Väsby AIK   -      
10
13:15
lör
13:15    
Silverdalshallen
FBC Sollentuna (D) - Åkersberga IBF (C)3  -  5  
 
17
14:30
lör
14:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (D)4  -  1  
18
10:00
sön
10:00    
Töjnahallen
FBC Sollentuna (A) - FBC Sollentuna (B)  -      
 
25
15:45
sön
15:45    
Väsbyskolan
 
Väsby - FBC Sollentuna P11-Nord  -      
MARS 2024
 
09
09:30
lör
09:30    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - Ängby IF (B)  -      
09
10:45
lör
10:45    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Vallentuna IBK (A)  -      
 
16
17:45
lör
17:45    
Vaxholm innebandyhallen
Vaxholms IBF (B) - FBC Sollentuna (D)  -      
17
18:15
sön
18:15    
Grindtorpshallen
Täby FC - FBC Sollentuna (B)  -      
 
23
12:45
lör
12:45    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (B) - IK Frej Täby IBK (B)  -      
24
10:15
sön
10:15    
Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (D) - Hässelby SK IBK (A)  -      
 
Guldpartners
Bronspartners
Materialleverantörer
Samarbetspartners
Övriga Partners
Annonsbild för gräsrotenAnnonsbild för gräsroten